24 Ocak 2013 Perşembe

GÖLGE VE KEMİK-LEING BARDUGO TANITIMI

Bugün Martı Yayınları'nın göndermiş olduğu kargo ile mutluluktan uçtum. Özellikle kitap Gölge ve Kemik  olunca daha bir uçtum.Çünkü toplu kitap siparişimi ne yazık ki  kitap çıkmadan vermiştim. Hatta kitabı görünce bayağı bir hayıflanmıştım. Bu yüzden Martı Yayınları'na tekrar tekrar teşekkürler.
Kitaba yeni başladığım için şimdilik tanıtım yazısı ile yetineceğiz.

Onu yalnızca geçmişi... geleceği ise bir tek o kurtarabilir...
"Bekle!" diye sesimi yükselttim ama o çoktan arkasını dönmüştü. Kolunu tuttum, bizi izleyenlerden gelen şaşkınlık dolu seslere aldırış etmedim. "Bir yanlışlık olmalı. Ben... düşündüğünüz gibi..." Yavaşça bana dönüp kolunu tutan elime ters ters bakınca sustum. Elimi çektim ama öyle hemen geri adım atmayacaktım. "Ben düşündüğünüz kişi değilim," diye fısıldadım çaresizce.

Karanlıklar Efendisi biraz daha yakınıma geldi, sadece benim duyabileceğim bir sesle, "Kim olduğunu bildiğini hiç sanmıyorum!" dedi.


 Bunlarda övgülerin bir kısmı....


"Zengin fantastik öğelerle oluşturulmuş bir dünya, büyüleyici kurgu ve sizi kendine bağlayan duygusal bir kanca gibi... Sayfaları çevirirken kendinizden geçecek, final sahnesinde tüm tahminleriniz yanlış çıkacak ve doruk noktasında alnınızdan vurulmuşa döneceksiniz!"
Horn Book Magazine"Bu büyüleyici dünya, içinde birçok tuzak barındırıyor. Mitolojiyle süslenmiş ve inandırıcı karakterlerle güçlendirilmiş roman sarsıcı sürprizlerle heyecanı ve adrenalini zirveye ulaştırıyor. George R. R. Martin ve J. R. R Tolkien hayranlarına özellikle tavsiye edilir."
RT Book Reviews"Baş döndüren, eşsiz bir dünyada beklenmedik sürprizleri olan muhteşem bir kitap. Fantastik roman severlerin gözdesi olacak."

Library Journal
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...