2 Ağustos 2013 Cuma

RANGO (2011)

Kaldığı akvaryumun parçalanmasıyla bir anda kendini çölde bulan Rango'nun hikayesi. 

Alıştığı rahatlıktan sonra bir anda kendini çölde bulan Rango karşılaştı İguana Beans sayesinde susuzluktan yok olma seviyesine gelmiş Dirt  kasabasına  gelir. Rango kasabada ciddiye alınmak adına onlarca yalan söyleyip şans eseri kendini ispatlayınca kasabanın kahramanı oluyor. Ve belediye başkanı Rango'yu yeni şerif yapar.Rango kuraklık yüzünden yok olmanın eşiğine gelen kasabanın yeni umudu olmuştur.


Beans ise kuraklık yüzünden babasından kalan çiftliği kaybetmek üzeredir ve kasabada suyun kontrolüne dair bir işler döndüğünü sezmektedir.
Rango yeni hayatının rahatına alışmışken bankadaki son suyundaki çalınmasıyla hırsızların peşine düşer ve büyük bir kovalamaca başlar.

Filmin IMDb notu 7.3 verdiği mesajlar gerçekten çok güzel ama ben ne yazık ki filmi başlarında oldukça sıkıldım o kadar sıkılmıştım ki sonrasında gelişen olaylar bile beni yarım yamalak canlandırmıştı. İzleyenlerinin çoğunun beğendiğini fark etsem de verilmek istenen mesajları takdir etsem de sıkıldığım gerçeğini saklayamam.Ama siz izlerseniz beğenebilirsiniz.

Dip not görsel alt zemini Resimler.TV sitesinden alıntıdır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...