27 Nisan 2015 Pazartesi

PERCEPTION 2. SEZON 12. BÖLÜM

Pierce ahlak hakkında bir konuşma yaparak bölümü açar. Ardından Lewicki'e güzel bir haber gelir dekandan, Almanya'da bir yıllık eğitim için burs.
 Lewicki bunu düşünmeye daha doğrusu Pierce'in onsuz ne yapacağını düşünmeye başlamadan kardeşi Kenny'in Pierce'in evine gizlice girmesinin şokunu yaşıyor.
Bu bölüm malum bölümlerden hangi malum bölümlerden derseniz hani yabancı dizilerde baş karakterlerin çok yakını olan bazı yan karakterler vardır dizi 2-3 sezonu görünce bu yan karakterleri  ve büyük ihtimalle  bu yan karakterinin ailesinden birini de yakından tanıyacağımız bir bölüm var. Özellikle dizi 4-5 karakterler ve sürekli yenilenen bölümlük karakterlerle devam ediyorsa. 
Başlıyoruz kardeşlerin ailevi durumu incelemeye meğersem bu iki kardeş evlatlık verilmiş,Lewicki kendisni evlatlık alan ailenin soyadını alırken kardeşi sistem içinde kayboluş gitmiş.
Şimdide daha 16 yaşında ve okulu bırakıp kaynak işine girmeye çalışıyor. Lewicki kardeşiyle uğraşırken Pierce'in içine  bir kurt düşüyor ve Moretti'e gidip kardeşin geçmişini araştırıyor. O da ne? Kenny cinayet suçundan aranıyormuş,Moretti bunu bildirmek mecburiyetinde kalıyor ve olaylar gelişiyor.
Pierce yakında ilgileneceği davanın sonunda Kenny'i kurtarabilecek mi?

(Dip not Pierce'in halüsinasyonunun polis olması bölümün güzel detaylarındandı.Ama bölüm sonunda Lewicki'in anlattığı anı mevzuyu fazlasıyla basite indirgememize neden olmuş.)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...